spsusz

Biuleryn Informacji Publicznej - Szkoła podstawowa im. gen. Józefa Bema w Suszu - Instrukcja korzystania z BIP

Instrukcja korzystania z BIP

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Suszu znajduje się menu podmiotowe i menu przedmiotowe. 
Pod głównym menu znajduje się logo BIP będące odnośnikiem do portalu BIP pod adresem http://www.bip.gov.pl.

 

Menu podmiotowe zawiera odnośniki do dokumentów pogrupowanych według struktury organizacyjnej Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Suszu.

 

Menu przedmiotowe zawiera odnośniki do dokumentów pogrupowanych według kryteriów merytorycznych, obejmujących swoim zakresem kompetencje szkoły. 

 

Okno SZUKAJ służy do wyszukania potrzebnych informacji na stronach BIP. Osoba korzystająca z wyszukiwarki powinna wpisać w okno - znadujące się na każdym poziomie Biuletynu - wyraz lub frazę, a następnie nacisnąć przycisk "szukaj". System przeszuka bazę danych i pokaże wynik.

 

Dokumenty umieszczone w Biuletynie dostępne są z poziomu Menu podmiotowego, Menu przedmiotowego, Wyszukiwarki. Klikając w jeden z aktywnych elementów użytkownik zostaje przeniesiony na podstronę, gdzie znajdują się dokumenty przyporządkowane do konkretnego elementu Menu. Klikając w kolejne podkatalogi przechodzimy do konkretnych dokumentów. Niektóre dokumenty zawierają Załączniki, które otwieramy poprzez kliknięcie w ich nazwę.

 

W przypadku problemów w korzystaniu ze stron Biuletynu prosimy o kontakt z redakcją.